Destek

Kurumsal Masa Takvimi

Kurumsal Masa Takvimi Hakkında

Kurumsal masa takvimi baskı ve tasarım hizmetleri, profesyonel tasarım ve baskı ekiplerimizce özenle yapılarak teslim edilir.

Masa takviminin baskı süreci 5 iş günüdür.

Sipralli 2020 Masa Takvimi
13 Yaprak, 170 Gr. Parlak Kuşe – 16x13cm
Alt Karton, 400 Gr. A. Bristol – 4 Renk Baskı – 16x16cm

Siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.

Ön ve arka olmak üzere sadece alt kartona 4 renk baskı yapılır. Masa Takvimi  sayfaları hazırdır, baskı yapılmaz.
Masa Takviminizin reklam alanına sitemiz üzerinden online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz;  tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
Takvim tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun
Firma logonuz, telefon numarası, e-posta ve adres en temel bilgilerdir.
Yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.

Kurumsal Masa Takvimi siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.

Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Kurumsal Masa Takvimi

35 x 50 ebat

Adet Fiyat
250 Adet Fiyat sorunuz.
500 Adet
1000 Adet

12 x 19 ebat

Adet Fiyat
250 Adet Fiyat sorunuz.
500 Adet
1000 Adet

50 x 70 ebat Ön+Arka Taşlama Sert Kapak

Adet Fiyat
250 Adet Fiyat sorunuz.
500 Adet
1000 Adet

14 x 20 ebat 

Adet Fiyat
250 Adet Fiyat sorunuz.
500 Adet
1000 Adet

50 x 70 ebat Ön+Arka Taşlama Sert Kapak

Adet Fiyat
250 Adet Fiyat sorunuz.
500 Adet
1000 Adet

Diğer seçenekli Masa Takvim Fiyatları için bizimle iletişime geçin.


Kurumsal Masa Takvimi

Kurumsal Masa Takvimi baskı ve tasarım hizmetleri, profesyonel tasarım ve baskı ekiplerimizce özenle yapılarak teslim edilir.
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

Cevap Bırakın