Destek

A4 Katalog – 20 Sayfa + 4 Sayfa Kapak

A4 Katalog – 20 Sayfa + 4 Sayfa Kapak

İç Sayfalar 170gr Kuşe, Kapak 250gr Kuşe, Kapak Dış Yüzey Selefon Kaplı
A4 Katalog - 20 Sayfa + 4 Sayfa Kapak

 

ADET FİYAT
1000  Fiyat Sorunuz.
2000 Fiyat Sorunuz.
3000 Fiyat Sorunuz.
4000 Fiyat Sorunuz.
5000 Fiyat Sorunuz.

 

Katalog basımı, bir kuruluşun ya da bir ürün grubunun özelliklerini, detaylarını ve diğer bilgilerini içeren bir yayının basılması işlemine verilen addır. Kataloglar, genellikle bir kuruluşun ya da bir ürün grubunun tanıtımı amacıyla yayınlanır ve bu yayınlar, kuruluşun ya da ürün grubunun özelliklerini, detaylarını ve diğer bilgilerini içerir. Kataloglar, genellikle bir kitapçık ya da broşür biçiminde basılır ve bu yayınlar, kuruluşun ya da ürün grubunu tanıtmak için dağıtılır ya da satılır.

Katalog basımı, birçok farklı sektörde kullanılabilir. Örneğin, perakende sektöründe, bir kuruluşun ürünlerinin özelliklerini, fiyatlarını ve diğer bilgilerini içeren bir katalog basılabilir. Ayrıca, turizm sektöründe de katalog basımı kullanılabilir ve bu tür kataloglarda, bir bölgenin ya da bir ülkenin turistik özellikleri, gezilecek yerler ve diğer bilgiler yer alabilir.

Katalog basımı, genellikle çok sayıda baskı tekniği kullanılarak yapılır. Bu teknikler arasında ofset baskı, serigrafi ve dijital baskı sayılabilir. Bu tekniklerin seçimi, kataloğun amacına ve hedef kitlesine göre değişebilir. Örneğin, bir perakende kuruluşu için basılacak bir katalogda ofset baskı tercih edilebilirken, bir turizm kataloğunda serigrafi baskı kullanılabilir.

Katalog basımı, birçok avantaj sağlar. Örneğin, bu yayınlar sayesinde bir kuruluş ya da ürün grubu hakkında detaylı bilgiye ulaşılabilir. Ayrıca, kataloglar sayesinde bir kuruluş ya da ürün grubu hakkında görsel bir sunum da yapılabilir. Bu sayede, hedef kitleye daha iyi bir şekilde ulaşılabilir ve ilgi oluşturulabilir.

 

Katalog

Katalog bir firmanın ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için kullandığı basılı yayın tarzında reklam şeklidir
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde A4 Katalog – 20 Sayfa + 4 Sayfa Kapak tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın. Çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edelim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

Cevap Bırakın