Destek

Baskes Etiket

Baskes Etiket

Baskes Etiket – Evden, ofisten çıkmadan ihtiyacınıza uygun etiket baskılarınızı Enucuzmatbaaci ile kolayca hazırlayabilirsiniz. Farklı ölçülerde ve farklı kağıt seçenekleriyle isteğinize göre baskes etiket seçeneklerini seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Gerisi Enucuzmatbaaci’nin işi…


Baskes etiket, sık kullanılan etiket türüdür. Diğer etiketlerden farkı aynı kalıp üzerine basılıp ve aynı kalıptan kesilip etiket haline getirilmesidir. Kısa süreli olmasının yanında çok uygundur.

 

Baskes Etiket Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Küçük ölçekli adet baskılarda kullanılır. Deterjan, gıda ürünleri, defter gibi çoğu yerde baskes etiketle karşılaşabilirsiniz. Baskes etiket aynı zamanda bir ürünü tanıtmak içinde kullanılır. Her renkte baskes etiketi yapılmasının yanında gümüş yaldızlı folyo, metalize folyo üzerinde de kullanılır.


Baskes İmalatı Nasıl Yapılır ?

Baskes imalatı için kullanılan folyo kalitesi çok önemlidir. Kaliteden önce ürünün nasıl yapıldığı kaliteyi göstermektedir. Grafik tasarım bittikten sonra baskı yapılması için plotter baskı makinasına gönderilir. Bu tasarımlar yazıcının tipine göre ya direkt olarak gelir ya da baskes özelliği hiç gelmeden birkaç adımda baskes yapılır .Yazıcıdan sonra işlem yapılır. Eğer bu özellik yoksa çıkarılan optik okuyucu denilen cihazla daha uzun süreli bir işlemle tamamlanır.

Baskes Etiket Çeşitleri Nelerdir ?

  • Yüksek Baskı
  • Düz Baskı
  • Çukur Baskı

Tabaka Baskes Baskı Fiyatları

Baskısını almak istediğin baskes etiket için boyut, gramaj ve adetini seç En Ucuz Matbaaci’nin pratik ücret hesaplayıcısı doküman baskı fiyatını hızlıca hesaplasın. Dokümanın kolayca yükle ve siparişini online ver.

 


Matbaa Hizmetleri

En ucuz ve en kaliteli matbaa hizmetleri enucuzmatbaaci.com da. Uygun fiyata işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda. Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime uyum sağladık. Daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın. Çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edelim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını aldık. Firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmıştır. Sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiğinin farkındayız. Profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz