Destek

50 x 70 cm Afiş

50 x 70 cm Afiş

50 x 70 cm Afiş. 115 gr. Kuşe Kağıt  Renkli Baskı

Afiş

Adet Fiyat
1  Fiyat Alınız.
10  ₺
100  ₺
1000  ₺

 

Poster/Afiş işleriniz için bizimle iletişime geçiniz.


En Ucuz Matbaaci internet üzerinde 35 x 50 cm Afiş tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda ve  son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık.Tasarımınızda gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın  böylece çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Matbaa sektörüne yeni fikirler üretilerek ve farklı projeler üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Grafik Tasarım ve Web Tasarım konusu artık başlı başına bir iş kolu haline gelmiştir. Bununla beraber profesyonel destek almak hem size kaliteli hizmet sağlayacak, hem de zaman kazandıacaktır.

 

Cevap Bırakın