Destek

A0 Poster

A0 Poster

A0 (70 x 100 cm), 135 gr. Kuşe Kağıt Renkli Baskı

Afiş / Poster

Adet Fiyat
1 Fiyat Alınız.
10
100
1000

 

Poster, genellikle bir etkinlik, film, sanat eseri veya diğer bir konu hakkında bilgi vermek amacıyla, büyük boyutlarda yazılı veya resimli bir afiştir. Posterler genellikle duvarlara veya diğer göz alıcı yerlere astırılır ve insanların ilgisini çekmeyi amaçlar.

Bir poster yapmak için, öncelikle posterin konusunu belirlemek gerekir. Daha sonra posterin içeriğini ve tasarımını planlamak için bir tasarım yazılımı kullanabilirsiniz. Örneğin, Adobe Photoshop veya Illustrator gibi bir yazılım kullanarak posterinizi tasarlayabilirsiniz. Posterinizde kullanmak istediğiniz yazı ve resimleri seçtikten sonra, posterinizi yazdırmak için bir yazıcıya gönderebilirsiniz.

Önemli olan, posterinizin göze hoş gelen ve ilgi çekici bir tasarıma sahip olmasıdır. Böylece insanlar posterinizi görünce ilgi duyarak okumak isteyeceklerdir. Ayrıca, posterinizde yer alan bilgilerin doğru ve anlaşılır olması da önemlidir.

 

Poster/Afiş işleriniz için bizimle iletişime geçiniz.


En Ucuz Matbaaci internet üzerinde A0 Poster tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlamaktadır. En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık.Tasarımınızda gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın  böylece çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edilmektedir..

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir. Matbaa sektörüne yeni fikirler üretilerek ve farklı projeler üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

.

Cevap Bırakın