İmsakiye, Ramazan aylarının vazgeçilmezidir. Aynı zamanda da şirketlerin reklam tercihleri arasında yer almaktadır. İster aşağıdaki modellerimizden, isterseniz de kendinizin tasarladığı veya bize tasarlattığınız imsakiye modellerinin baskısını yapmaktayız. En Ucuz Matbaacı olarak sizlere her zaman en uygun fiyatları sunuyoruz.

Kod 1001

Kod 1002

Kod 1003

Kod 1004

Kod 1005

Kod 1006

Kod 1007

Kod 1008

Kod 1009

Kod 1010

Kod 1011

Kod 1012

Kod 1013

Kod 1014

Kod 1015

Kod 1016

 

İmsakiye Nedir?

İmsakiye, Ramazan aylarında kullanılan, illere ve ilçelere göre namaz, oruç, ve iftar saatlerini gösteren bir promosyon ürünüdür. İmsakiyede yer alan saatler her il için farklıdır ve Ramazan Ayı boyunca değişkenlik göstermektedir. Her il için ayrı imsakiye yapılmaktadır. İmsakiye üzerinde bulunan saatler Diyanet İşleri Bakanlığı’nın açıkladığı saatlere göre hazırlanmaktadır. Üzerlerinde ise 5 vakidi bildirmektedir. Bu beş vakit aşağıda belirtilmiştir.

İmsak: Orucun başladığı saattir. Diyanet takvimi doğrultusunda imsak vakti ile sabah namazı vakti aynı saattir.

Güneş: Güneşin doğduğu vakittir..

Öğle: Öğle ezanının okunacağı vakittir.

İkindi: İkindi ezanının okunacağı vakittir.

Akşam: Akşam ezanının okunma vaktidir. Bu vakit Ramazan ayında aynı zamanda iftar vakti olarak geçmektedir. Yılın hangi döneminde olursa olsun tutulan kaza oruçları ve Ramazan oruçları için bu vakit iftar vakti olarak geçmektedir.

Yatsı: Yatsı ezanının okunacağı vakittir.

 

İmsakiye Tasarımı

İmsakiye tasarımlarınızı ister siz, isterseniz de biz yapabilirz. Ayrıca hazır şablonlarımız içerisinden tasarımlarınızı seçebilirsiniz. İmsakiye tasarımlarınızı yaparken seçilen il için hazırlanan saatlere çok dikkat etmelisiniz. Bu saatler oruç ve namaz vakitlerini belirlemektedir. Bunun dışında üst kısımda yer alan boş alanlara ise firma reklamınız için firma logosu ve firma bilgilerinin yer aldığı bir tasarım yapabilirsiniz.

 

İmsakiye Fiyatları

İmsakiye fiyatları baskı özelliklerine göre değişmektedir. Ebat, kağıt, lak, varak, laminasyon ve kesim türüne göre değişkenlik göstermektedir. En Ucuz Matbaacı olarak sizlere kaliteli ürün ve uygun fiyat politikamızı sunuyoruz. İmsakiye fiyatları için bize iletişim numaralarımızdan, Whatsapp hattıızdan veya mail üzerinden bilgi alabilirsiniz.