Destek

Karton Çanta

Karton ÇantaÇanta Karton

Çanta Karton işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En 10 Boy 15 Körük 5  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap  Taban altlık

Çanta Karton

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet  ₺
2000 Adet

 


En 16 Boy 20 Körük 7  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap  Taban altlık

karton-canta-1

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


En 16 Boy 25 Körük 8  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap  Taban altlık

Çanta Karton

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


 

En 22 Boy 23 Körük 10  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap Taban altlık

Çanta Karton

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


 

En 22 Boy 28 Körük 10  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap Taban altlık

cihangir

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


 

En 26 Boy 38 Körük 8  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap Taban altlık

Çanta Karton

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


 

En 30 Boy 38 Körük 8 230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap Taban altlık

en30boy48

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


En 35 Boy 23,5 Körük 13  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap Taban altlık

Çanta Karton

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet  ₺
2000 Adet

 


 

En 40 Boy 32 Körük 8  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap Taban altlık

Enox-çanta

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


 

En 42 Boy 37 Körük 14 230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap  Taban altlık

en42boy37

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

 


 

En 50 Boy 37 Körük 13  230gr Bristol Karton Mat yada Parlak Selefonlu Kordonlu İplik Sap  Taban altlık

limon

 

Adet Fiyat
500 Adet Fiyat Sorunuz.
1000 Adet
2000 Adet

Not:  Zeminli işlerde fiyat farkı vardır. Lütfen fiyat alınız. Fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Karton Çanta

Fuar, Seminer, Toplantı vb. işleriniz için matbaa acil kartvizite ihtiyacınız olduğu taktirde kartvizit ofset baskı veya dijital baskı olarak hazırlanır
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda.

Karton Çanta Sipariş 
• Karton Çanta fiyatlarımıza baskı ücretleri dahildir. (tasarım hariçtir.)
• Siparişleriniz kargo ücreti eklenerek Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargomuz ve ambar  ile gönderilir.
• çok çeşitli bıçak izleri mevcuttur standart ve özel  ebat ve adette karton çanta baskılar için iletişime geçebilirsiniz.

Karton Çanta Nedir ve Kraft Kağıt Poşet Kullanım Alanları Nelerdir?

 

Karton çanta ve kağıt çanta tasarımları doğada hızlı dönüştükleri için hem doğa dostu olmaları, hem de uzun süre kullanılabilmeleri açısından kişiler ve firmalar tarafından özellikle tercih edilmektedir. Kağıt çanta tasarımı yaptırmak ve firmanıza özel  en uygun olan karton çantaları hazırlatmak istiyorsanız doğru kurumsal firmadasınız. Karton çanta tasarımlarında, baskı kalitesi çok önemlidir. yaratıcı Tasarım kaliteli  baskı uygun fiyat  gibi avantajları bir araya getirerek sizin lehinize kullanışlı ve ucuz  bir ürün üretiyoruz. karton çanta yapan firmalar Topkapı matbaacılar sitesi merkezinde imalatçı bir firma ile çalışmanın farkını yaşayın.

Karton Çanta Nasıl Basılır?

Karton çanta ve karton poşetler belki de dünya üzerinde bulunmuş olan en hızlı ve etkileyici reklam şeklidir. Bir mağazadan veya marketten aldığınız ürünleri içine koyup, alışveriş merkezinde, cadde veya sokaklarda gezen insanlar, firmanızın reklamını kolaylıkla yapabilmektedir. Üstelik bu karton çantalar, eve gittikten sonra atılmayıp, dış ortamlarda sürekli kullanılmaktadır.

Türkiyeden Dünyanın her ülkesine kaliteli ucuz ve acil olarak karton çanta yapımı ve ihracatını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Afrika Avrasya ve Türki cumhuriyetlere sorunsuz ve hızlı teslimat yapıyoruz.

A4 Karton çanta fiyatları en uygun olup fuar boyu çantalar dik çanta, yatay çanta, körüklü veya körüksüz çanta olarak imal edilirler. Dik ve yatay karton çantalarda baskı ölçüler, müşteri tarafından belirlenmekle birlikte standart imal edilenler de vardır. Özel kurdele saplı ve kordon örme ipli gibi istenilen şekilde, adet sınırlaması olmadan yapılmaktadır. Karton çantalarda Amerikan Bristol, geri dönüşümlü Kraft çanta, kuşe kağıt veya kroma kartonlar kullanılmaktadır. Genelde 230 gr ve üstü gramajlarda Amerikan Bristol kağıttan üretilmektedir. Bu kağıdın sert olması, karton çantalarda önemli birözelliğidir. Kraft kağıt geri dönüşümlü bir kağıt olduğundan, görselliği zayıf olmasına rağmen çevre ile dosttur ve genelde sosyal sorumluluk gösteren müşteriler tarafından talep edilmektedir. En ucuz imalat, kroma kartondan yapılmaktadır. Bu kartonun dış yüzeyi beyaz, iç yüzeyi gridir. Bu nedenle karton çanta Fiyatları maliyetleri düşmektedir. Varak, hologram baskı, selefon, UV lak ve gofre uygulamaları, kağıt çantalarda görselliği arttırmaktadır. Ayrıca, grafik tasarım ile şekillendirilmiş metalik veya renkli selefon kaplı ( Örnek Kırmızı gibi ) ürünlerde varak baskılar ve dört renk ofset baskılar çok şık durmaktadır. Ebatlar genelde müşteri isteğine göre şekillendirilmektedir Karton çanta ölçüleri ve bıçak izlerini tarafımızdan talep edip tasarım yapabilirsiniz.  İçine koyulacak olan ürün ağırlığına göre şekli ve karton gramajı şekillenmektedir. Bir karton çanta Baskı imalata alınmadan önce, Kullanımına karar verilen kağıt, kesilerek boyutlanır ve karton çantanın açık hali ortaya çıkarılır. Ofset baskı yapılır. Genelde 4 renk baskı yapılır ama isteğe bağlı özel renklerde kullanılabilir. Bu aşamada, istenildiği takdirde varak veya gofre, selefon ( mat ya da parlak ) olarak atılır. Karton çanta üreticileri içinde kaliteli firmalar arasında üst sıralarda olan firmamız müşteri menmuniyetini en üst sırada tutmaktadır. Acil Karton baskı imalatı ve teslimatı tarafımızdan yapılır.

 

Karton Çanta Tasarımı Nasıl Yapılır?

Karton çanta tasarımı yaparken öncelikli olarak sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza hitap etmek gerekir kurumsal görünmeye önem vermek zorundasınız. Çantaların üzerine çok fazla bilgi ya da görsel koyduğumuz taktirde tasarım yoğun olur ve göz yorar bunun yerine önceliklerinizi belirleyip tasarıma onları koymalısınız. İstanbul, İzmir, Ankara , Bursa, Antalya  gibi şehirlerde ve fuarlarda çok yoğun kullanılır. fuarlarda kullanacaksanız, kurumsal bir firma çizgisinde örnek işlerimize bakmanızı tavsiye deriz. Bu örnek işler arasında tercihlerinizi dilediğiniz gibi yapabilir ve kendi lehinize kullanabilirsiniz. Firmanız ya da organizasyonunuz için doğa dostu kurumsallaşma önerileriyle siz de kısa süre içerisinde arzu ettiğiniz standartlara ulaşma noktasında büyük adımlar atabileceksiniz.  Tasarımlarda genellikle program olarak illüstratör ya da photoshop yada corel draw kullanılmaktadır. Bunun bilinciyle siz de doğa dostu kullanımları olan bu materyallerde hoş tasarımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.

Etkileyici ve Dikkat Çekici Bir Çanta Tasarımı

Sadece üstünde amblemi olan bir çanta değil, grafik tasarımcının elinden çıkmış, özel bir tasarım ile firmalar için çok büyük farklar yaratmaktadır. En etkili reklam yöntemi olan karton çantalarda, tasarımlarda ve baskıda kullanılan renk ve kalite İstanbul ofsetin uzmanlık alanıdır. Karton çantalarda, fiyatlarımızı ve tasarımlarımızı internet sitemizden inceleyin ve bize sınırsız adet ve renkte, karton çanta siparişi verebileceğinizi unutmayın.

Cevap Bırakın