Destek

Korona Virüs Önlem Afişi

Korona Virüs Önlem Afişi

Korona virüs önlem afişi, müşterileriniz ve çalışanlarınız için covid-19 salgınına karşı bir hatırlatıcı niteliğindedir.

Korona virüs önlem afişi

Açıklama

Korona virüs önlem afişi, 170 gr. parlak kuşe kağıda basılı, koronavirüs önlem afişi, müşterileriniz ve çalışanlarınız için covid-19 salgınına karşı bir hatırlatıcı niteliğindedir. Koronavirüs önlem afişi uyarıları hatırlamanıza ve toplum sağlığı için siz ve çevrenizdekilerin gerekli tedbirleri almanıza yardımcı olur.

Koronavirüs önlem afişini çalışanlarınızın ve müşterilerinizin kolayca görebileceği alana asabilir veya uyarıları hatırlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Koronavirüs önlem afişi siparişi vermek Baskı Adam’da çok kolay. İsterseniz hazır tasarımınızı yükleyebilir, isterseniz de hazır afiş tasarım örneklerinden birini seçerek baskınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Baskı Adam’ın profesyonel tasarımcılarından ücretsiz tasarım desteği de alabilirsiniz. Tasarımınız tamamlandıktan sonrasını ise Baskı Adam halleder.

Baskı Adam koronavirüs önlem afişi uygun fiyata hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir. İstanbul’dan sipariş veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz.

Adet Fiyat
1 ADET Fiyat Sorunuz.

Matbaa Hizmetleri

En ucuz ve en kaliteli matbaa hizmetleri enucuzmatbaaci.com da. Uygun fiyata işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda. Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz