Destek

Yıllıklar

yıllıklar

yıllıklar

Yıllıklar, öğrencilik hayatıdna, dostlukları; arkadaşların kendine özgü ifadelerle birbirlerini tanımladığı; mezuniyet sonrası yıllarca saklanan, eski günleri anımsamak ve o dönemde yaşananları tekrar hatırlamak için hazırlanan basılı anı kitaplarıdır.

Standart bir sayfa formu, standart bir kağıt ve uygulama türü yoktur. İç sayfalarda genellikle sayfa sayısına göre 115-200 gr kuşe en çok tercih edilendir. Ancak farklılık oluşturmak için daha kalın kağıtlara, özel dokulu kağıtlara da basılabilir.

Yıllıklar, uzun yıllar saklanacağı, tekrar tekrar bakılacağı da düşünülünce dış kapağın niteliği çok önem taşımaktadır. Bu nedenle yıllıklar, genellikle mukavva üzeri sıvama, cilt bezi veya deri kapak türleri en çok tercih edilenlerdir.

Basılı kağıtların veya cilt bezininin mukavva üzerine kaplanarak oluşturulan sıvama kapaklar, dış yüzeye parlak, mat, dokulu selefon, kısmi veya gofre lak uygulamaları, altın veya gümüş varak baskı; kabartma baskı yöntemleriyle görselliği zenginleştirilebilmektedir.

Diğer bir alternatif uygulama da deriden olan kapaklardır. Deri kapak üzerlerine sıcak varak baskı, kabartma baskı, ultraviyole baskı ile iç sayfaların güzel tasarımlarını kapağın şıklığı ile bütünleştirmektedir.

Yaptırmak istediğiniz yıllık bilgilerini bize ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.


Dergi & Kitap Basımı

Tüm Kitap ve Dergi Baskısı İşleriniz Lütfen Fiyat Alınız
Sipariş Ver

 

Yıllıklar ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile öncelikle tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın. Gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmıştır. Sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Son olarak Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

Cevap Bırakın