Destek

Broşür Basım

BROŞÜR

Broşür Basım

Broşür basım firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin müşterilerinize tanıtımı için kullanılan en yaygın araçtır. Broşür müşterilerinizle direkt olarak temas sağlayacağınız bir matbaa ürünüdür. Broşür boyutu genel olarak tanıtılması hedeflenen içeriğe göre değişiklik göstermektedir. Broşür Tasarımı ve Broşür siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizde %5 olasılıkla fire olabilir.

Fiyatlarımıza TASARIM ÜCRETİ dahil değildir.

A4 Çift Yüz Tek Kırımlı Broşür

Kağıt: 150 gr. Kuşe Kağıt, Trigromi Baskı (Sınırsız Renk), A4 – 210x297mm

Broşür Basım

A4 – 150 gr.  BROŞÜRLER
2000 Fiyat Sorunuz.
5000  TL
10.000 TL

A4 Çift Yüz, İki Kırımlı Broşür

Kağıt: 150gr. Kuşe Kağıt, Trigromi Baskı (Sınırsız Renk), A4 – 210x297mm

broşür baskı

A4 – 150 gr.  BROŞÜRLER
2000 Fiyat Sorunuz.
5000 TL
10.000 TL

A3 Tek Kırım Broşür

Kağıt: 150gr. Kuşe Kağıt, Trigromi Baskı (Sınırsız Renk), A3 – 297x420mm

broşür

A3 – 150 gr.  TEK KIRIM BROŞÜRLER
1000 Fiyat Sorunuz.
2000 TL
3000 TL
4000 TL
5000 TL


Broşür

En ucuz ve en kaliteli broşür baskıları enucuzmatbaaci.com da . Uygun fiyata broşür işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

Cevap Bırakın

four × 2 =