Destek

Sıvama Kartvizit

Sıvama Kartvizit

Sıvama kartvizit baskı ve tasarım hizmetleri, profesyonel tasarım ve baskı ekiplerimizce özenle yapılarak teslim edilir.

700 gr. kartvizit özellikleri:
Kağıt: 700 gr. mat kuşe
Renk: 4 renk
Ebat: Yaklaşık 81x51mm
Çift yönlü
Kabartma laklı

800 gr. sıvama kartvizitler 350 gr.+ 350 gr. iki mat kuşe kartvizitin birbirine sıvanmasından oluşturulmaktadır. Kartvizitler bu sayede daha dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda kolay kolay kırılma yapmamaktadır.

sıvamalı kartvizit

Adet Fiyat
1000 Fiyat Sorunuz.

Sıvama Kartvizit  ile firmanızın imajını güçlendirin. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çift yönlü Kabartma laklı

800 gr. kartvizit özellikleri:
Kağıt: 800 gr. bristol
Renk: 4 renk
Ebat: Yaklaşık 81x51mm

800 gr. sıvamalı kartvizitler 400 gr.+ 400 gr. iki bristol kartvizitin birbirine sıvanmasından oluşturulmaktadır. Kartvizitler bu sayede daha dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda kolay kolay kırılma yapmamaktadır.

sıvamalı kartvizit

Adet Fiyat
1000 Fiyat Sorunuz.

 

Sıvamalı Kabartma laklı Kartvizit  ile firmanızın imajını güçlendirin. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Sıvamalı Kartvizit

matbaa
Sipariş Ver

Sıvama Kartvizit Nedir?

Sıvama kartvizit ve standart arasındaki fark sıvama kartvizitin dayanıklı, kalın ve dikkat çekici
olmasıdır. İki standart kartvizit üst üste yapıştırıldığında elde edilen kart
sıvamalı kartvizittir. Sıvama kartvizit fiyatları kartvizit adedine göre değişkenlik göstermektedir.

Sıvama Kartvizit Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Renk ve yazı karakteri tasarıma uygun olmalı.
Logo ve kartın üzerindeki vereceğiniz bilgileri doğru seçmelisiniz.
Kesim alanında yer alan zemine ve görsele lak yapılmaz. Özel kesimli kesimlerde kartvizit
kenarlarında çentik bırakabilir.

Online organize matbaa sektöründe İstanbul 2. matbacılar sitesinde  tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlıyoruz.  En Ucuz Matbaacı, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

En ucuz matbaa, firmalara kurumsal baskı çalışmalarında, Antetli kağıt, zarf, kartvizit, cepli sunum dosyası, karton çanta, bloknot, küp bloknot, afiş, etiket, katalog, poster, insert, el ilanı, broşür, bardak altlığı, magnet, oto kokusu baskılarında ürettiği çözüm ve tasarımlarla, kullanıcı ihtiyaçlarına size özel  baskı çözümleri ile programlanan zaman ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. Baskılı ürünlerde fonksiyonellik, modern formlar ve kurumsal kimliğin baskılı ürünlere entegre olması için, baskının her aşamasını bağımsız değerlendirerek disiplinli çalışır. Çağdaş tasarımı modern matbaacılık anlayışı ile birleştirerek, yüksek kaliteli uygun fiyatlı baskılı ürünler ortaya çıkarır.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

Cevap Bırakın

nineteen + three =