Destek

Kapı Askısı

Kapı Askısı Hakkında

Kapı askısı baskısı en etkili tanıtım metaryellerinden birisidir. Kapı askısı el ilanını standart broşür ve el ilanı baskısından ayıran en önemli özellik, vermek istediğiniz mesajı hedeflediğiniz bölgede doğrudan müşterinizinize vermenizi sağlar.

En Ucuz Matbaacı’ya verdiğiniz baskı siparişinizin sonrası yüksek baskı teknolojisi kullarak ürününüzü hemen basıp ücretsiz tarafınıza kargolar. İstanbul’da online baskı siparişi veriyorsanız ve kargoyla uğraşmak istemiyorsanız kurye seçeneğimizi seçebilirsiniz.

Siparişi vermeden önce bilmeniz gerekenler.

Sitemizin benzersiz tasarım panelini kullanrak online kapı askısı el ilanı tasarımı yapabilirsiniz veya hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla uğraşmak istemiyorsanız; tasarımcı kirala sekmesini seçerek, ektra ücretle siparişinizi geçebilirsiniz.

Kapı askısı el ilanı tasarımınızı oluştururken gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun; Logonuz, vermek istediğiniz mesaj ve iletişim billeriniz en önemli bilgilerdir.

Kapı askısı el ilanı üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.

170 gr., 8,2 x 2,1 ebat…

Adet Fiyat
1000 Adet Fiyat Sorunuz.
2000 Adet
3000 Adet
5000 Adet  ₺

Siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.

Sipariş sonrası tasarımınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Kapı Askısı


Kapı Askısı

Kapı askısı baskısı en etkili tanıtım metaryellerinden birisidir. Kapı askısı el ilanını standart broşür ve el ilanı baskısından ayıran en önemli özellik, vermek istediğiniz mesajı hedeflediğiniz bölgede doğrudan müşterinizinize vermenizi sağlar
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

Cevap Bırakın

thirteen − ten =