Destek

Dergi Baskı

Dergi ve kitap baskı ve tasarım hizmetleri, profesyonel tasarım ve baskı ekiplerimizce özenle yapılmaktadır.

Dergi Baskı

Dergi Baskı

 

Tüm Kitap ve Dergi Baskısı İşleriniz Lütfen Fiyat Alınız.

Tel: 0212 434 60 20

E-Posta : guvengrup@gmail.com

Dergi Baskı


Dergi & Kitap Basımı

Tüm Kitap ve Dergi Baskısı İşleriniz Lütfen Fiyat Alınız
Sipariş Ver

Dergi Baskı Nedir ?

Belli zaman aralıklarında sık sık çıkan yayına dergi denir. Kategorileri magazin, siyaset,
Edebiyat ve ekonomi bunlardan bazılarıdır. Ürünü ayrıntılı bir şekilde öne çıkarır. Okul dergisi, bilimsel dergi ve çocuk dergisi farklı fiyatlarda satılır.

Dergi Tasarımında Nelere Dikkat Edilir ?
Metinlerin okunabilirliğine dikkat edilmelidir.
Sayfanın bütünlüğü çok önemli ve dergi tasarımında aynı zamanda bir kişiliğe sahip olabilmeli
Görsellik, bütünlük, denge, orantı ve devamlılık olması şart

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

Cevap Bırakın

two × two =