Baskılı Amerikan Servislerin İşletmelerde Kullanımı

Amerikan servislerin kullanım amaçları işletmelerde de çok değişmiyor; ancak burada bir şeyi daha eklememiz lazım: reklam!

Amerikan servisler işini ciddiye alan işletmelerin bir numaralı reklam kaynağıdır. Örneğin; burada yeni çıkan bir ürününü tanıtabilir veya yan ürünlerin görsellerini koyarak müşterinin hiç aklında yokken bunları almasını sağlayabilir. Ya da ünlü Amerikan hamburger zinciri Carl’s Jr. gibi amerikan servislerinize tarihçenizi koyabilirsiniz, bu sizin köklü ve güvenilir bir işletme olduğunuz izlenimini uyandıracaktır. Neyin tanıtımını yapacaksanız yapın işin püf noktası görsellik. Müşterileriniz yemek yerken uzun bir yazı okumayı tercih etmeyecektir ama çarpıcı bir görselle onların dikkatlerini çekebilir, merak uyandırabilirsiniz. Hatta yan ürünlerinizin tanıtımını yapacaksanız görsellerinizi iyi seçmeniz gerekiyor; ürünler fotoğrafta o kadar ‘lezzetli’ durmalı ki müşteri onları almak istemelidir. Akılda kalmanız açısından işletmenizin ismi ve logosu da büyük bir şekilde yer alabilir.

Tepsi Altı Amerikan Servisi

Daha çok restoran ve fast food işletmelerinin amerikan servisleri tercih etmesinin bir sebebi var. Tek kullanımlık amerikan servisleri bu işletmeler için zahmetsiz ve kolay bir temizlik sağlar. İşletmelerde evlerdeki gibi sınırlı bir kalabalık olmadığı için amerikan servisi her yeni gelen müşteri için kolayca değiştirebilmek adına kağıt amerikan servis tercih edilir. Bu nedenle masaları temizlemek çalışanlarınızın ekstra bir zamanını almayacaktır. McDonalds veya Burger King gibi bazı işletmeler gibi amerikan servislerini plastik tepsilerin içine de koyabilirsiniz; böylece tepsi kirlenmeden müşteri ketçap, mayonez gibi sosları rahatça tüketebilir.

Zamandan Tasarruf Sağlar

Amerikan servisin işletmeler için bir diğer avantajı da zamandan kazandırmasıdır. Masa kurulumu ve kaldırılması amerikan servisle çok daha kolaydır. Özellikle restoran gibi masaya servis yapılan bir işletme sahibiyseniz masayı kurduktan sonra yemek gelene kadar müşterilerinizi amerikan serviste yer alan reklamlarınızla baş başa bırakabilirsiniz. Masayı toplarken ise amerikan servisleri kaldırarak müşterilerinize masada rahatlıkla boş alan açabilirsiniz.

 


Tepsi Altı Amerikan Servisi

Amerikan servislerin kullanım amaçları işletmelerde de çok değişmiyor; ancak burada bir şeyi daha eklememiz lazım: reklam
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz