STiCKER

STİCKER

Tüm Sticker işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Baskı onayından sonra 10 iş gününde hazır olur.

Düz Kesim

52 x 84 mm Sticker

stickerADETFİYAT
100040 TL
200070 TL
10.000300 TL

 

Özel Bıçak Kesimli

52x84mm Ebat Sticker

oval-kesimli-magnet-2ADETFİYAT
100050 TL
200090 TL
10.000400 TL

 

 

Özel Bıçak Kesimli Altın Yaldızlı

52x84mm Ebat Stiker

 özelstickerADETFİYAT
100070 TL
2000130 TL
10.000600 TL

 

 


Sticker

Tüm sticker işleriniz için enucuzmatbaaci.com ile iletişime geçebilirsiniz. Size ve firmanıza uygun en şık stickeri hemen tasarlayalım.
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaaci, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim.

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz