Yaratıcı ve Özgün Katalog Tasarımı İle Fark Yaratın

BAĞCILAR

Bağcılar Cad. Yenigün Mah. 5/1 Sok.(611.Sok) No:7
Bağcılar /İstanbul

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00

guvengrup@gmail.com
0(535) 620 3442

En Ucuz Matbaacı

ZEYTİNBURNU

2.Matbaacılar Sitesi Litros yolu 1. kat ZD19
Zeytinburnu /İstanbul

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00

guvengrup@gmail.com
0(535) 620 3442

MATBAA TEKLİF FORMU


  SIK SORULAN SORULAR

  Baskı öncesinde nelere dikkat etmeliyim?

  Baskıya göndermeden önce tasarımınızın doğru boyutlarda olduğundan, renklerin ayarlandığından ve eğer yazı içeriyorsa, metinlerin doğru bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Ayrıca, baskıya uygun çözünürlükte (genellikle 300 dpi) olduğundan emin olmalısınız.

  Hangi baskı yöntemini tercih etmeliyim? / En sık kullanılan baskı türleri nelerdir?

  Baskı yöntemi, baskıya ihtiyaç duyduğunuz ürüne, bütçenize ve kaliteye bağlı olarak değişir. Genel olarak, dijital baskı küçük miktarlarda hızlı ve ekonomik bir seçenek olurken, ofset baskı yüksek miktarlarda ve yüksek kaliteli sonuçlar sağlar. Baskı ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi belirleyerek doğru yöntemi seçebilirsiniz

  Baskı süreci ne kadar sürer?

  Baskı süresi, proje büyüklüğüne, baskı yöntemine ve matbaanızın yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Basit bir baskı işlemi genellikle birkaç gün içinde tamamlanabilirken, daha karmaşık veya büyük ölçekli projeler daha uzun sürebilir. Matbaa firmanızla iletişime geçerek termin süresi hakkında bilgi almanız önemlidir.

  Baskı maliyetleri neleri içerir?

  Baskı maliyetleri, tasarımın karmaşıklığına, baskı yöntemine, kağıt türüne, miktarına ve diğer özel isteklere bağlı olarak değişir. Baskı öncesinde, matbaa ile iletişime geçerek fiyat teklifi almanız önemlidir.

  Tasarım Hizmeti veya Desteği Veriyor musunuz?

  Baskı hizmeti alan müşterilerimize sipariş oluşturma aşamasında tasarım hizmeti almak isteyip istemediklerini soruyoruz. Tercih eden müşterilerimize belirlemiş olduğumuz grafik tasarım ücretini baskı hizmeti fiyatına dahil ederek sizlere tasarım hizmeti sunuyoruz

  Tasarım Dosyam Hazır Nasıl Yükleyebilirim?

  Eğer web sitemiz üzerinden talepte bulunacaksanız Matbaa Teklif Formu'nda bulunan DOSYA EKLE alanından dosyanızı yükleyebilir veya wetransfer'e yükleyip wetransfer linkini ilgili alana ekleyip kaydettikten sonra bize iletebilirsiniz. Dilerseniz e-posta adreslerimizden (guvengrup@gmail.com) tasarım dosyanızı gönderebilirsiniz.