Previous
Next
Matbaa

Matbaa

İstanbul’da Topkapı 2.matbacılar sitesinde kurulu  matbaamız Ankara , İzmir gibi büyük şehirlerde bayiilik ağı ile hizmet veriyor. Kartvizit çeşitleri, el ilanı-broşür, diplomat zarf, torba zarf, karton çanta, etiket, magnet, kaşe, insert, bloknot, antetli kağıt, poster-afiş, cepli dosya, sunum dosyası, dergi, katalog, kapı askısı el ilanı, davetiye, oto paspası, oto kokusu, araç magneti, kumaş kartelası, bardak altlığı, amerikan servis tepsi altı, insört, küp bloknot, tutkallı bloknot, sertifika, fatura kartı, makbuz baskı, kaşe baskı çeşitleri vb. bütün tasarım ve baskı siparişlerinizde size yardımcı olabiliriz. Ofset baskı, cmyk baskı, pantone baskı, altın-gümüş yaldız, serigrafi, dijital baskı vb. birçok teknikte baskı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize uygun fiyat garantisi veriyoruz. Ajans ve matbaalara da özel fiyatlarımızla hizmet veriyoruz.


Ürünler

Reklam

Folyo, one way vısıon, Branda, Vinil afiş, folyo harf kesim, bas-kes folyo, foreks baskı, lazer kesim, Kırlangıç bayrak, yelken bayrak, masa bayrağı ve diğer bayrak çeşitleri, kaldırım-park dubası, satılık-kiralık afiş, tanıtım standı, örümcek standı, fuar standları, dönkart, yer-zemin etiketi, roll-up banner baskı, x banner baskı, ayaklı reklam panosu, ayaklı poster stand panosu, billboard baskı, pleksi broşürlük, dezenfektan standı, iş güvenliği levhaları, evlilik teklifi pankartı, araç magneti, mesafeni koru ayaklı pano, covid-19 ürünleri vb. bütün tasarım ve baskı siparişlerinizde size yardımcı olabiliriz. En ucuz, en kaliteli, en hızlı çalışma prensibimizle sipariş oluşturmak ve detaylı bilgi almak için guvengrup@gmail.com veya 0535 620 34 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler

Reklam
promosyon

Promosyon

Plaket, ajanda, yaka kartı, yaka kartı ipi, kupa bardak baskı, bardak altlığı, kurşun kalem, metal kalem, dokunmatik kalem, not defteri, spiralli defter, ham bez çanta, takvim çeşitleri, takvimli magnet, dereceli magnet, kitap ayracı, şapka, tişört, powerbank, usb bellek, anahtarlık, mouse pad, oto kokusu, oto güneşlik, duvar saati, çakmak, kartvizitlikler, pasaport-ruhsat kabı, masa sümeni vb. bütün tasarım ve baskı siparişlerinizde size yardımcı olabiliriz. En ucuz, en kaliteli, en hızlı çalışma prensibimizle sipariş oluşturmak ve detaylı bilgi almak için guvengrup@gmail.com veya 0535 620 34 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler

Dijital Baskı

Son teknoloji dijital baskı ve baskı sonrası makinelerimizde siyah beyaz , renkli , acil kartvizit baskı, acil katalog baskı, sertifika, menü, kayıp evcil hayvan ilanı vb. bütün tasarım ve baskı siparişlerinizde size yardımcı olabiliriz. En ucuz, en kaliteli, en hızlı çalışma prensibimizle sipariş oluşturmak ve detaylı bilgi almak için guvengrup@gmail.com veya 0535 620 34 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler

Dijital Baskı Makinesi
Ambalaj

Ambalaj

Birçok sektör için istenilen ebatlarda karton kutu, mikro oluklu kutu, koli, hediye kutusu vb. bütün tasarım ve baskı siparişlerinizde size yardımcı olabiliriz. En ucuz, en kaliteli, en hızlı çalışma prensibimizle sipariş oluşturmak ve detaylı bilgi almak için guvengrup@gmail.com veya 0535 620 34 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler

Etiket

Kuşe etiket, özel kesim etiket, altın yaldızlı etiket, 1. hamur etiket, selefonsuz etiket, parlak selefonlu etiket, mat selefonlu etiket, folyo etiket, bas-kes etiket, damla etiket, şeffaf etiket, şişe-kavanoz etiketi, özel kesim etiket, eczane ilaç etiketi, ürün etiketi, ipli etiket, ürün etiketi, fiyat etiketi, laptop etiketi, rulo etiket vb. bütün tasarım ve baskı siparişlerinizde size yardımcı olabiliriz. En ucuz, en kaliteli, en hızlı çalışma prensibimizle sipariş oluşturmak ve detaylı bilgi almak için guvengrup@gmail.com veya 0535 620 34 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirisiniz.

Ürünler

etiket
logo tasarımı

Tasarım

Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, blog web sitesi, işletme web tasarımları, e-ticaret web tasarımları vb. bütün tasarım ve baskı siparişlerinizde size yardımcı olabiliriz. En ucuz, en kaliteli, en hızlı çalışma prensibimizle sipariş oluşturmak ve detaylı bilgi almak için guvengrup@gmail.com veya 0535 620 34 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ürünler

çikolatakutu
pidekutu
pizzakutu
ambalajkutu1
ambalajkutu
kartonkutu2
seffafkart
cihangir
en16boy25
en22boy23
en26boy38
tn