KAŞE

KAŞE

Tüm Kaşe işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanım ve AdetFiyat
Sırdaş 913 : 58 x 22 mm , 6 satır26 ₺
Sırdaş 912 : 50 x 18 mm , 5 satır Fiyatı24 ₺
Sırdaş 911 : 38 x 14 mm , 4 satır Fiyatı22 ₺
Sırdaş 910 : 25 x 10 mm , 3 satır Fiyatı20 ₺
Sırdaş 940 (Yuvarlak Kaşe) : 40 x 4050 ₺
CEP Kaşe40 ₺

 


Kaşe Hizmetleri

Kurumların ya da şahısların bir belgeyi onaylamasında kullandıkları en pratik kaşeler En Ucuz Matbaacı’da
Sipariş Ver

Resmi evraklarda kullanılan kaşe ve mühürler  özel sektörde kurumsal işletmelerde ve birçok alanda kaşe mühür kullanmak gerekiyor. kaşe yaptırmak için enucuzmatbaaci.com size bir tık kadar yakın. İmza niteliği taşıyan kaşe, mühür ıstampa mürekkebi tarih damgası, yuvarlak mühür gibi birçok ihtiyacınızda ucuz kaliteli acil  seçenekler sunuyoruz. Günümüzde sık tercih edilen, pratikliği ile zamandan kazandıran materyaller arasında otomatik kaşe  yer alıyor. Kaşe kişi veya kurum ismi taşıyarak resmi imza yerine kullanıldığı için şahsa ve kuruma ve derneklere  özel yapılır. İşletmelerde faturaların altına, imzalanacak belgelerde, sözleşmelerde kullanılır. Kaşe bir bakımdan mürekkepli yazı gibi olup üzerinde firma adı, adres, telefon numarası, vergi numarası mersis ticaret sicil no gibi bilgiler adres yer alır. Kişiye yapılacak ise kişinin isminin de yer alması gerekir.

Kaşe yaptırma için matbaa ya da kırtasiye aramanıza gerek yok. Kaşeniz ile otomatik kaşeler, cep kaşeleri, kalem kaşeler, yuvarlak kaşeler, imza kaşeleri ve diğer tüm kaşe çeşitleri online kaşe siparişi ile bir tıkla kapınızda! Kaşe markası olarak akılda kalan sırdaş ve trodat markaları başta olmak üzere yumurta kaşesi kuşe mürekkepli kaşeleri lazer kazıma sistemi ile polymer kullanmadan yapıyoruz saplı kaşeler ve otomotik kaşeler yapıyoruz.

Firmanız adına kaşe yaptırmak istiyorsanız uygun fiyata, talep ettiğiniz marka, renk, ve yazıları basarak kısa sürede acil kaşe üretimini yaparız. 910 – 911 -912 -913 ebatlar ve cep kaşeleri siparişlerinizi istanbulda  Zeytinburnu  Topkapı 2.matbaacılar sitesi mağazamızdan teslim alabilirsiniz ve kargo ile tüm türkiye ve avrupaya ulaştırıyoruz