Etiket

Sticker Etiket

Sticker Etiket

Sticker Etiket

Sticker Etiket baskı ve tasarım hizmetleri, profesyonel tasarım ve baskı ekiplerimizce özenle yapılmaktadır.

Baskı onayından sonra 10 iş gününde hazır olur.

 

Düz Kesim Sticker Etiket

52 x 84 mm Sticker Etiket

Sticker Etiket

Adet Fiyat
1000  Fiyat Sorunuz.
2000  ₺
10.000  ₺

 

Özel Bıçak Kesimli Sticker Etiket

52x84mm Ebat Sticker Etiket

Baskes Etiket

Adet Fiyat
1000 Fiyat Sorunuz.
2000  ₺
10.000  ₺

 

Özel Bıçak Kesimli Altın Yaldızlı Sticker Etiket

52x84mm Ebat Stiker Etiket

Düz Kesim Etiket – Sticker

Adet Fiyat
1000 Fiyat Sorunuz.
2000  ₺
10.000  ₺

 


Sticker

Tüm sticker işleriniz için enucuzmatbaaci.com ile iletişime geçebilirsiniz. Size ve firmanıza uygun en şık stickeri hemen tasarlayalım.
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaacı internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar En Ucuz Matbaacı, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edelim

Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı mevcuttur. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir.

Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sticker Etiket

Düz Kesim Etiket – Sticker

STiCKER

STİCKER

Tüm sticker etiket işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Baskı onayından sonra 10 iş gününde hazır olur. Acil sticker etiket siparişlerinizde Lütfen özel baskı fiyatı alınız 1 saate teslimata kadar çözümlerimiz mevcuttur.

 

Düz Kesim Sticker Etiket

52 x 84 mm Sticker

Sticker Etiket

Adet Fiyat
1000  Fiyat Alınız ₺
2000  ₺
10.000  ₺

 

Özel Bıçak Kesimli Sticker

52x84mm Ebat Sticker

oval-kesimli-magnet-2

Adet Fiyat
1000  Fiyat Alınız ₺
2000  ₺
10.000

 

Özel Bıçak Kesimli Altın Yaldızlı Sticker

52x84mm Ebat Stiker

özelsticker

Adet Fiyat
1000  Fiyat Alınız ₺
2000  ₺
10.000  ₺

 


Sticker

Tüm sticker işleriniz için enucuzmatbaaci.com ile iletişime geçebilirsiniz. Size ve firmanıza uygun en şık stickeri hemen tasarlayalım.
Sipariş Ver

En Ucuz Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar.

Ucuz Sticker baskı, fiyatlarımız tüm firmalar  tarafından tercih edilme sebebidir. stickerler reklam ve ürün etiketi  amaçlı kullanılan ürünlerdir.  Çıkartma olarak da isim verilen stickerlar promosyon niteliğinde kullanıldığı için baskı yapılırken ucuz fiyata kaliteli  yapılır. Görsel içeriklerin  ve daha çok akılda kalıcı olması nedeniyle sticker baskıları büyük önem taşır. Birçok farklı zemin üzerinde kullanılabilirler. Ahşap, cam metal gibi birçok alanda kullanılırlar. Birçok kesime hitap eden stickerlar baskı çeşitleri kırtasiye doğum günü nişan etiketleri  olarak da kullanılır.

Sticker Etiket Tasarımı

Günlük hayatımızda birçok alanda kullanılan etiket çıkartma sticker gibi adlar verilen bu ürünlerin arkası yapışkanlı kuşe çıkartma olarak bu görseller karşımıza çıkabilir. örtücü çıkartma arkası kesikli çıkartma selefonlu opak  çeşitleri vardır. Akılda kalması için sticker etiket baskı kalitesi önemlidir. Uzun süre yapışkanlı olması üretilen stickerın iyi bir şekilde hazırlanması gerekir. Suya ve ısıya dayanıklı olarak üretilen sticker baskıları tercihen daha iyi olacaktır. Kullanılan bu ürünlerde hedef, firmanın dikkat çekmesidir. İnsanların zihninde kalabilecek kaliteli ve anlaşılır olması başarılı sonuçlar çıkaracaktır. Doğru bir tasarım ve doğru teknikler kullanılarak üretilen sticker etiket kalitesinin iyi olması gerekir.  Tasarımı oluştururken renk ve yazıya dikkat edilmesi dış etkenlere karşı dayanıklılığı iyi bir reklam sunmak için doğru bilgileri verilmesi firma için daha etkili sonuçlar oluşturacaktır.

Etiket Baskı Nedir?

Etiket baskı kuşe kâğıda baskılanan, arka kısmında yapışkanı olan kağıtlardır. Genellikle firmaya ait bilgiler barındıran bu etiketleri aynı zamanda iletişim bilgilerinde yer aldığı reklam aracı olarak nitelendirebiliriz. Birçok üründe etiket baskı kullanılması zorunludur. Gıda sektöründe, giyim sektörüne, kozmetik şampuan kimyasal ürünler üzerine ve birçok alanda kullanılırlar. Çoğu firma ise reklam nitelikli olarak etiket baskı yaptırabilirler. Ürünlerin üretildiği tarih ve bilgilerin yer aldığı markanın iletişim bilgilerinin bulunduğu yapışkanlı ve baskılı bu ürünler birçok çeşidi ve farklı alanlarda kullanımı mevcuttur.  üretim tarihleri ve firma adı gibi birçok bilgi bulunur. Çoğu alanda kullanılan bu etiketler farklı kategorilere ayrılırlar. Plastik bazlı, selüloz bazlı etiketler olarak farklı türleri bulunmaktadır.

Bas Kes Etiket:  

Etiketleriniz özel olarak basıldıktan sonra selefon laminasyon yapılıp dijital baskı ve kesim makinesi summa plotterlarımız işe kesilir Matbaa bıçak masrafından kurtulursunuz.

Opak Etiket: Plastik bazlı olarak adlandırdığımız etiket grubu arasında yer alır. Isıya neme suya ve ışığa dayanıklı bir yapısı vardır kolay kolay yırtılmayan ve dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteren türdedir.

Şeffaf Etiket: Alttaki ürünün  görünmesini  için kullanılan bir üründür. Aynı şekilde suya da dayanıklı etiket grubunda yer alır. Kozmetik gıda aksesuar cam züccaciye sektöründe özellikle non perm az yapışkanlı iz bırakmaz cam etiketleri yaygınca kullanılır.

Kuşe Etiket: Kuşe kağıdın arkası yapışkanlı formudur. Kolayca yapışır ve en uygun fiyatlı sticker çeşididir selefon laminasyon yapılarak neme karşı dayanıklılığı arttırılır.. Genellikle kısa raf ömrü olan, sıvı teması olmayacak ürünlerde kullanılır.

Cam Etiketi: Cam gibi düz yüzeylere yapıştırılan plastik bazlı etiket grubu arasında yer alır. Beyaz baskı üzerine ters baskı yapılmasıyla üretilir. Böylece içeriden yapıştırıldığında dışarıdan düz bir şekilde görülür ve tüm dış etkenlerden korunmuş olur. Genellikle araba etiketi ya da camekanlı mağazalarda duyuru etiketi olarak tercih edilir.

Çift Taraflı Etiket:
Hem ön, hem de arka yüzeyinde baskı olan etiketlerdir. Ters baskılı cam etiketi gibi, bu ürünler de genellikle araç camlarında ve camekanlı mağazalarda şampuan deterjan gibi şeffaf ürünlerde tercih edilir.

Kraft Etiket:  300 gr. kraft kağıda baskıyla üretilen etiketlerdir. Genellikle delikli bir şekilde tercih edilerek ürün etiketi olarak kullanılır. Beyaz baskı seçeneği sayesinde beyaz baskıyla üzerinde şık bir kontrast yaratabilirsiniz.
,
Kraft Stickerİnce kraft kağıdın arkası yapışkanlı formudur. Kraft etikette olduğu gibi, beyaz baskı kullanımı oldukça yaygın olan bir üründür. koli türü ürünlerde üzerine örtücü kapatıcı etiket için uygundur.

Metalize Sticker EtiketMetal görünümlü parlak kağıdın arkası yapışkanlı formu olan metalize sticker etiket, premium marka algısı yaratırken sıklıkla tercih edilen bir sticker türüdür. Altın ve gümüş seçeneklerinden, marka kimliğinize göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz.


Non-perm (Az Yapışkanlı) Sticker Etiket
Kuşe sticker etiketin, arkasındaki yapışkanı azaltılmış formudur. Hotel ve organizasyonlarda, koltuk ve odaların temizlikten sonra ilk olarak gelen misafir taraından kullanılacağnı gösteren sticker etiketler olarak yaygın bir şekilde kullanılır.

1. Hamur Sticker EtiketKuşe kağıtla fotokopi kağıdı arasında bir dokuya sahip 1. Hamur Sticker Etiketler, stickerlarında hafif bir doku arayan markaların tercih ettiği bir etiket ürünüdür.

Etiket Baskı ve Tasarım örnekleri

Etiket baskı oluştururken, etkileyici ve görsel anlamda renk ve yazı tasarımlarını öne çıkarmak daha akılda kalıcı olacağı için esnek ve farklı fikirleri kullanmak gerekir. Bu  tasarım aşamasının önemi unutulmamalıdır. Tasarım aşaması dikkat çekici olması satışın devamı açısından önemlidir. Metin ve logo hazırlarken  orantılı kullanmak tasarımda önem teşkil eder. Tasarlarken kullanılan fontlar sade bir şekilde hazırlanmalıdır. Etiket ve baskılar  aynı zamanda dikkat çekici de olmalıdır. Çok fazla göz yoran fontlar tercih edilmemelidir. Reklam amaçlı oluyorsa sticker üzerinde şirket adı olması gerekir. Etiket baskı sticker ürünleri firmaları iyi bir şekilde yansıtmak ve müşterilerinin dikkatini çekmek için kullanılan  ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı bir etiket oluşturmak için çok çeşitli seçeneklerden bizimle iletişime geçmeniz sizin için faydalı olacaktır.