MAĞAZALARIMIZ

BİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

2. Matbaacılar Sitesi, Litros Yolu
1. Kat ZD:19 Bağcılar / İstanbul
Tel: 0535 620 3442| 0212 434 6020

En Ucuz Matbaacı

SIK SORULAN SORULAR

Baskı öncesinde nelere dikkat etmeliyim?

Baskıya göndermeden önce tasarımınızın doğru boyutlarda olduğundan, renklerin ayarlandığından ve eğer yazı içeriyorsa, metinlerin doğru bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Ayrıca, baskıya uygun çözünürlükte (genellikle 300 dpi) olduğundan emin olmalısınız.

Hangi baskı yöntemini tercih etmeliyim? / En sık kullanılan baskı türleri nelerdir?

Baskı yöntemi, baskıya ihtiyaç duyduğunuz ürüne, bütçenize ve kaliteye bağlı olarak değişir. Genel olarak, dijital baskı küçük miktarlarda hızlı ve ekonomik bir seçenek olurken, ofset baskı yüksek miktarlarda ve yüksek kaliteli sonuçlar sağlar. Baskı ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi belirleyerek doğru yöntemi seçebilirsiniz

Baskı süreci ne kadar sürer?

Baskı süresi, proje büyüklüğüne, baskı yöntemine ve matbaanızın yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Basit bir baskı işlemi genellikle birkaç gün içinde tamamlanabilirken, daha karmaşık veya büyük ölçekli projeler daha uzun sürebilir. Matbaa firmanızla iletişime geçerek termin süresi hakkında bilgi almanız önemlidir.

Baskı maliyetleri neleri içerir?

Baskı maliyetleri, tasarımın karmaşıklığına, baskı yöntemine, kağıt türüne, miktarına ve diğer özel isteklere bağlı olarak değişir. Baskı öncesinde, matbaa ile iletişime geçerek fiyat teklifi almanız önemlidir.

Tasarım Hizmeti veya Desteği Veriyor musunuz?

Baskı hizmeti alan müşterilerimize sipariş oluşturma aşamasında tasarım hizmeti almak isteyip istemediklerini soruyoruz. Tercih eden müşterilerimize belirlemiş olduğumuz grafik tasarım ücretini baskı hizmeti fiyatına dahil ederek sizlere tasarım hizmeti sunuyoruz

Tasarım Dosyam Hazır Nasıl Yükleyebilirim?

Eğer web sitemiz üzerinden talepte bulunacaksanız Matbaa Teklif Formu'nda bulunan DOSYA EKLE alanından dosyanızı yükleyebilir veya wetransfer'e yükleyip wetransfer linkini ilgili alana ekleyip kaydettikten sonra bize iletebilirsiniz. Dilerseniz e-posta adreslerimizden (guvengrup@gmail.com) tasarım dosyanızı gönderebilirsiniz.

En Ucuz Matbaacı

İLETİŞİM VE ÖNERİ FORMU